Čištění podlah

Čištění podlah Praha

Pokud chceme mít krásnou podlahu, která jen září a podtrhuje charakter místnosti, je třeba o ni dobře pečovat. Když podlahu dobře a svědomitě udržujeme, uchová si po dlouhou dobu své vlastnosti i nádherný vzhled. S čištěním podlahy tedy není vhodné otálet; je-li prováděno pečlivě a pravidelně hned od jejího položení, výrazně se prodlouží její životnost.

Pravidelné čištění obnoví vzhled a prodlouží životnost podlahy

Bez ohledu na to, z jakého materiálu je podlaha zhotovena a jak je ošetřen její povrch, odmění se nám za pravidelnou péči krásným vzhledem a bude nám dlouho a dobře sloužit. Samozřejmostí by tedy měla být vhodná údržba podlahy, jejímž naprostým základem je kvalitní, pečlivé a hlavně pravidelné čištění. Pokud není čištění podlahy prováděno pravidelně, dochází zejména v hojně využívaných prostorách k rychlejšímu stárnutí její povrchové úpravy i samotné podlahy nebo dokonce k lokálnímu či plošnému poškození materiálu. Pak už lze podlaze vrátit krásný vzhled a původní vlastnosti pouze renovací, která je sice obvykle možná, ovšem vždy je časově i finančně náročnější než kvalitní údržba. I u podlah, které lze zrenovovat do původní podoby, dochází při renovaci k obroušení části svrchní vrstvy podlahy a tedy i k úbytku materiálu.

Důležitá je kvalita práce i vhodná volba čistících prostředků

Kromě dostatečně častého čištění podlahy je důležitá i kvalita práce a použitých přípravků. Vždy je třeba použít vhodný a šetrný čistící přípravek určený na konkrétní typ podlahy nebo podlahové krytiny a postupovat přesně podle návodu a doporučení výrobce. Použití nevhodného nebo příliš agresivního přípravku může podlahu, někdy i trvale, poškodit.

Podlahy čistíme kvalitně a profesionálně

Jednou ze služeb, které poskytujeme našim zákazníkům, je čištění podlah. Naše firma pečuje o podlahy svých zákazníků již více než sedm let. Nabízíme komplexní péči od údržby a čištění podlah až po jejich kompletní renovaci. Na čištění podlah klademe velký důraz, protože právě správně provedené a pravidelné čištění je základem péče o podlahu jakéhokoli typu. U většiny typů podlah a podlahových krytin používáme kombinaci mechanického a chemického čištění. Podle stupně znečištění podlahy, její celkové plochy a také v závislosti na přání zákazníka realizujeme čištění podlah buď manuálně nebo s využitím čistících strojů.

Máme zkušené a schopné zaměstnance

Kvalitní vybavení a ověřené a šetrné čistící prostředky jsou při naší práci důležitými a nezbytnými pomocníky, ale hlavním pilířem úspěchu jsou zkušení a schopní zaměstnanci, perfektně ovládající pracovní postupy. Naši zaměstnanci jsou pečlivě proškolení a zkušení odborníci ve svém oboru, kteří své práci rozumí a veškeré činnosti provádějí zodpovědně a s orientací na kvalitní výsledek.

Naši zaměstnanci jsou prověření a diskrétní

Víme, jak je pro naše zákazníky důležité soukromí. Často pracujeme v soukromých bytech a domech, kancelářích, úřadech nebo skladech. Pohybujeme se tedy v prostorách, kde jsou umístěny osobní věci, důležité dokumenty i hodnotný majetek našich zákazníků. Proto jsou naši zaměstnanci pečlivě prověření, bezúhonní a můžeme zaručit jejich naprostou diskrétnost a spolehlivost.

Používáme pouze profesionální vybavení a kvalitní přípravky
Disponujeme profesionálním vybavením, používáme pouze špičkovou techniku a ověřené pracovní postupy, které zajišťují efektivní, rychlé a kvalitní vyčištění libovolného typu podlahy. Při naší práci využíváme moderní profesionální přístroje a šetrné čistící přípravky nejvyšší kvality. Provádíme běžné i hloubkové čištění téměř všech typů podlah a podlahových krytin.

Povrch podlahy můžeme ošetřit kvalitní impregnací

Součástí našich služeb je i údržba podlah. Jsme tedy schopni zajistit po vyčištění podlahy i ošetření jejího povrchu kvalitní impregnací, která zvýrazní její vzhled a zároveň prodlouží životnost podlahy. Realizujeme jak malé zakázky, tak i údržbu a čištění velkých podlahových ploch v průmyslových objektech.

Čistíme v podstatě všechny typy podlah

Čistíme dřevěné podlahy, parkety, korkové a bambusové podlahy, plovoucí podlahy, lité podlahy z epoxidu, cementu i polyuretanu, elastické podlahy z kaučuku, vinylu, PVC, linolea a marmolea, minerální podlahy ze žuly, mramoru, i ostatních kamenů, tvrdé podlahy z betonu a anhydritu, dlažbu i koberce. Problém pro nás není ani plocha podlahy; dokonale vyčistíme podlahy v bytech a bytových domech, v kancelářích, hotelech i ubytovnách, na úřadech i ve velkých průmyslových objektech. Problémem pro nás není ani silně znečištěná podlaha. Ať se jedná o běžný nános, mastnotu, skvrny od barev a laků nebo jiné nečistoty, vždy najdeme vhodné řešení.

Provádíme jak jednorázové tak pravidelné čištění podlah

Našim zákazníkům vždy vycházíme vstříc a provádíme jak jednorázové, tak i pravidelné důkladné čištění podlah. Pravidelné čištění ocení zejména úřady, hotely a ubytovny, nákupní a obchodní centra, výrobní objekty i mnohé další instituce, komerční prostory, podniky a firmy. Pravidelné čištění podlah provádíme v dohodnutých intervalech.

Vždy volíme optimální postup

Rádi vám pomůžeme a navrhneme přesný postup údržby vaší podlahy. Postup stanovujeme vždy podle konkrétního typu podlahy a jejího stavu. Zároveň se vždy snažíme odvést práci jak v nejvyšší možné kvalitě, tak i za přijatelnou cenu. Před zahájením práce zjistíme přesný stav podlahy a zákazníkovi navrhneme vhodný postup čištění a celkové údržby podlahy.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce