Kancelářské prostory v Praze dle vašich přání a potřeb

Sháníte pro svou zavedenou či nově vznikající firmu vhodné kancelářské prostory v Praze? Máte jasnou představu o tom, jak by vaše kancelář měla vypadat a uvítali byste řadu nadstandardních služeb navíc? Od této chvíle již nemusíte dále hledat.
 

Máme pro vás více než kancelář

Získejte kancelářské prostory, které budou maximálně naplňovat vaše představy. Společnost Regus je připravená na všechno, slůvka jako nejde nebo neexistuje v jejich slovníku nenajdete. Ať už hledáte pronájem malé kanceláře pro dvě osoby nebo celý kancelářský komplex pro velkou firmu Regus vám na míru nabídne to, co hledáte.
 


 
Kancelářské prostory v Praze Regus nabízí hned na čtyřech prestižních adresách.
 

 

  • Prague Stock Exchange – prestižní kancelářské prostory na Praze 1 v prvním patře moderní budovy Pražské burzy v historickém srdci města.
  • Praha City Center – v samotném srdci Prahy naleznete tyto unikátní a velice reprezentativní kancelářské prostory, kde recepce je vyhotovena z mramoru a žuly.
  • Praha – Zlatý Anděl – v rušné městské části Smíchov na Praze 5 v pozoruhodné moderní kancelářské budově ve 2. patře rovněž naleznete plně vybavené kanceláře.
  • Prague Empiria – pronájem kanceláří v Praze 4 poblíž dálnice, která umožňuje snadný přístup z Brna, Bratislavy i Vídně.

 

Určete si sami své podmínky pronájmu

Vyberte si stálý nebo také jen občasný pronájem kanceláří v Praze. Ať už vaše firma expanduje nebo se naopak chystáte snižovat stavy, vždy pro vás najdeme to nejlepší řešení.
 
Kromě samotného pronájmu kancelářských prostor si můžete za výhodné ceny pronajmout také obchodní salónky Regus, zasedací místnosti či videoprojekci díky které se snadno domluvíte s obchodními partnery z druhé strany zeměkoule.
 

Chcete vědět více?

Chcete se o pronájmech kancelářských prostor dozvědět více informací nebo si rovnou zařídit prohlídku na jedné z prestižních pražských adres? Neváhejte se obrátit na jednoho z poradců společnosti Regus, kteří vám ochotně veškeré vaše dotazy zodpoví. Kontaktovat je můžete telefonicky na telefonním čísle +420 222 191 100.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce