Magazín bydlení

tien

Ideální povlečení ve velikosti 200×220

Jak vlastně vybrat vhodné povlečení na manželskou postel? Velikost 200 na 220 centimetrů znamená obrovskou peřinu, kterou se přikryjí oba partneři – teď už si jen vybrat vzor, barvu a v neposlední řadě i materiál, jenž je vůbec nejdůležitější položkou.

Interiér

tien

Ubytování v Pardubicích

Důvodů, proč navštívit zrovna Pardubice, je velký počet. Můžete sem přijet za kulturou, za sportem, za přírodou, za inspirací, za památkami nebo kvůli určité události. Ať už ale máte důvod jakýkoliv, vždycky musíte myslet na to, abyste potom společensky unavení měli kde složit hlavu.

tien

Máte v plánu po rekonstrukci vrátit zpět do bytu sedačku?

Rekonstrukce bytů ať už kompletní nebo částečná si žádá vždy dostatek finančních prostředků.

Interiér

na-pronajem-pardubice tien

Pardubice – město stvoření pro bydlení

Ať už má člověk zájem o nákup, prodej nebo pronájem realit, vždy se vyplatí zvážit, zda si dokáže poradit sám nebo potřebuje odborníky.

S realitkou nebo samostatně
Na trhu je nemovitostí určených k bydlení (rodinné domy, byty v činžovních domech, panelácích apod.) široká nabídka.

Reality

6_454x340 tien

Kancelářské prostory v Praze dle vašich přání a potřeb

Sháníte pro svou zavedenou či nově vznikající firmu vhodné kancelářské prostory v Praze? Máte jasnou představu o tom, jak by vaše kancelář měla vypadat a uvítali byste řadu nadstandardních služeb navíc? Od této chvíle již nemusíte dále hledat.

Prodej nových bytů v Praze – Central Park tien

Prodej nových bytů v Praze – Central Park

Central Park je po stránce funkční a vizuální velmi ohleduplný a poskytuje zázemí pro velké množství rodin i s dětmi, ale i pro starší generace. Nové byty Praha 3 jsou k dispozici pro všechny zájemce.

Byt

cena-plynu tien

Změnit dodavatele plynu i elektřiny můžete dobrovolně

Věděli jste, že porovnání cen plynu vede k velkým úsporám? Pokud ne, tak věřte, že to není jen klam, ale pravda. Dnešní trh je v tomto ohledu liberalizovaný a Vy máte volbu dodavatele energií. Sami si můžete zvolit, komu budete každý rok platit. O jakou částku ale půjde? Porovnejte si jednotlivé nabídky v on-line kalkulačce a brzy budete moudřejší.

Finance, peníze, půjčky

Byty-Pardubice-eu tien

Testy realitních serverů s byty Pardubice

Pořídili jste si byt v Pardubicích? Rádi byste jej pronajímali? Nevíte, kde publikovat svůj inzerát? Využijte poznatků našeho testu nejlepších realitních portálů, v kterém se dozvíte, kde a jak snadno inzerovat i nalézt ty nejlepší nemovitosti. A jak náš test dopadl? Tady máte výsledky našeho testu na byty Pardubice.
 
1. Portál BytyPardubice.

Byt

Pronájem bytu Praha tien

Pronájem bytu Praha

Stěhování není nikdy příliš příjemnou činností. Nakládat a vykládat věci, balit nebo převážet různé spotřebiče je náročné na čas i nervy. Pronájem bytu Praha zpočátku stojí prostředky, ale později se vyplatí. Kvalitní byt je možné sehnat rychle a levně.

Byt

Rezidence Manovka tien

Nabídka nových bytů v Praze

Sháníte byt v Praze? Nedaří se vám najít bydlení svých snů? Hledáte inspiraci? Byty prodej Praha projektu Centrum Modřany nabízí nové byty v oblíbené lokalitě na jižním okraji hlavního města. Jedná se o tradičně vyhlížející moderní komplex šesti nízkopodlažních bytových domů v centru starých Modřan.

Byt

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce