Pardubice – město stvoření pro bydlení

Ať už má člověk zájem o nákup, prodej nebo pronájem realit, vždy se vyplatí zvážit, zda si dokáže poradit sám nebo potřebuje odborníky.

na-pronajem-pardubice

S realitkou nebo samostatně

Na trhu je nemovitostí určených k bydlení (rodinné domy, byty v činžovních domech, panelácích apod.) široká nabídka. V první řadě je výhodné rozhlédnout se po webech s nabídkou nemovitostí bez realitky. Za vložení inzerátu a jeho zveřejnění platí zájemce řádově desetikoruny nebo stokoruny měsíčně (to druhé v případě, že je inzerát zveřejněn na více portálech najednou). Rozdíl v ceně je oproti pořizování nebo prodávání domu či bytu přes realitní agenturu obrovský.

Jak se bydlí v okresu Pardubice

Okres Pardubice tvoří 112 obcí, z toho je 8 měst a jeden městys. Přes okres prochází celostátně nejvýznamnější železniční spojení, trať Praha-Olomouc. Pracovní podmínky a tudíž i ty pro bydlení jsou dobré a lze si vybrat mezi středně velkými městy i malými vesnicemi.

Jak hledat ubytování, nájemce nebo kupce

V případě, že hledáte nebo nabízíte byt či dům, doporučujeme se nejdříve rozhlédnout na internetu. Existují stránky, které se na nabídky bydlení v Pardubicích specializují. Dříve, než se obrátíte na realitní kancelář, proto zvažte, zda jí chcete platit vysoké marže za zprostředkování. Ale pozor, je možné, že nájemce bude pro změnu požadovat kauci v hodnotě dvou nebo tří měsíčních nájmů. A to i v případě, kdy jednáte přímo s majitelem.

Pronájem bytu v Pardubicích využívají všechny věkové generace

Ačkoli se najde stále mnoho lidí, kteří tvrdí, že člověk by měl vlastnit nemovitost pro své bydlení, dlouhou tradici mají v Česku a také samozřejmě v Pardubicích pronájmy. Využívají je rodiny s dětmi, mladé páry na začátku společného života, jednotlivci a často také senioři. Nové inzeráty proto na lepších serverech průběžně přibývají a vyplatí se je sledovat.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce