Testy realitních serverů s byty Pardubice

Pořídili jste si byt v Pardubicích? Rádi byste jej pronajímali? Nevíte, kde publikovat svůj inzerát? Využijte poznatků našeho testu nejlepších realitních portálů, v kterém se dozvíte, kde a jak snadno inzerovat i nalézt ty nejlepší nemovitosti. A jak náš test dopadl? Tady máte výsledky našeho testu na byty Pardubice.

 
1. Portál BytyPardubice.eu
Portál BytyPardubice.eu obsadil nejen 1. místo v našem testu ale i při vyhledání pojmu „byty Pardubice“ se umístil na 1. místě na webu seznam.cz a na 6. místě ve vyhledávači google.cz. Inzerování na tomto portálu je naprosto bezplatné a umožňuje i vložení nabídky na hlavní stranu nebo zvýhodnění pozice inzerátu v jednotlivých kategoriích. Tato služba je k dispozici rovněž zdarma. Vkládání inzerátů je velmi jednoduché a ze všech testovaných serverů rozhodně nejrychlejší.
 


 
2. Portál Reality.iDnes.cz
Portál Reality.iDnes.cz obsazuje s frází „byty Pardubice“ hezké 2. místo na webu seznam.cz a 3. místo na google.cz. Publikování zde začíná na 2 Kč za inzerát a lepší pozici v seznamu inzerátů si lze pořídit za menší příplatek včetně inzerce na výhodnějších adresách. Nepříliš povedený zadávací formulář vám však zabere trochu více času.
 
3. Portál DomyByty.com
Portál DomyByty.com v našem testu obsadil 3. místo a na webu seznam.cz se umístil na pěkném 7. místě a na google.cz na 8. místě. Vkládání je zde zcela zdarma, nepodporuje však zaplacení lepší pozice v seznamu nabídek. Zadávací formulář není příliš přehledný a výběr bytů Pardubice k pronájmu je spíše omezený.
 
4. Portál DomyBytyPozemky.cz
Portál DomyBytyPozemky.cz obsadil ve výsledcích vyhledávání 12. místo na seznam.cz a 9. místo na google.cz. Publikování je na tomto serveru bezplatné, neumožňuje ale topování. Vkládací formulář je jenodnuchý a intuitivní, jen schvalovací proces může trvat i 24 hodin.
 
5. Portál Vychodo.CeskeReality.cz
Portál Vychodo.CeskeReality.cz se umisťuje ve výsledcích vyhledávání na 10. místě na seznam.cz a na 2. místě na google.cz. Inzerce je zde bezplatná a podporuje topování od 1 Kč za inzerát na den. Vkládací formulář je bohužel spíše složitější, ale výběr s byty Pardubice pronájem lze považovat za velmi pestrý.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Byt Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce