Trendy kuchyní pro rok 2013

Chystáte se rekonstruovat svou kuchyni a rádi se necháte inspirovat? Ještě donedávna kuchyni vévodily různé odstíny červené, ale příští rok bude všechno jinak. Kuchyně se stanou ještě více šťavnaté.

Jaké styly kuchyní jsou tedy in?

V prvé řadě je nutno říct, že v módě není pouze jeden styl. Vybrat si můžete hned z několika rozličných stylů, které podle vaší povahy promění kuchyň v naprosto jedinečnou.
 


 
1. Jedním z takových stylů je Art Deco. Styl, který se nyní inspiruje venkovem. Art Deco kombinuje krásné dřevo se sklem, kůží a nerezem.
2. Moderní kuchyně v klasickém stylu je bílá, plná otevřených polic, keramiky, dekorovaného skla a retro vodovodní baterie.
3. Luxusní masivní styl symbolizuje exotické dřevo, nábytek s potahy a křišťálové lustry. V tomto stylu naleznete jemné žluté tóny, žulovou a mramorovou texturu v kombinaci se sytě čokoládovou barvou.
4. Retro kuchyně se inspirují padesátými a šedesátými léty minulého století. Styl se skládá z klasických kuchyňských skříněk, vintage nábytku, které jsou smíchané s ozdobnými akcenty steampunku. Ze všech stylů pro rok 2013 je nejvíce kreativní a vzrušující.
5. Moderní minimalistický styl je obohacen o 3D textury a abstraktní vzory, který dává kuchyňským skříňkám umělecký nádech.
6. Eklektický styl je styl plný kombinací a kontrastů. Naleznete zde proto různé materiály, rovné křivky i obliny, kontrasty, texturované povrchy, jedinečná svítidla a další působivé vzory dekorací.
7. Funkční moderní design spočívá v praktickém využití moderního designu spotřebičů, masivu a velkých jídelních stolů. Dřevěný často nejlevnější nábytek pak doplňuje i funkční osvětlení. Kuchyňské linky mohou být bez dvířek. Tento styl byl vytvořen speciálně pro rodiny s dětmi.
8. Styl, jenž byl založen na dřevě, je nejjednodušší a nejvíce moderní. Důležité pro tento styl je multifunkčnost a dostatečně pohodlná pracovní plocha.
9. Futuristický styl kuchyni roku 2013 dotahuje k naprosté dokonalosti. Nechybí zde různé vychytávky, jako například automatické otevírání anebo zavírání zásuvek, mini počítače, dotykové senzory a podobně.
10. Poněkud více šťavnatý design je založen na funkčním moderním designu a výrazných barvách (vanilkově žlutá, jablkově zelená, smaragdová, lila, šmolkově modrá, tyrkysová, pudrová, modré Monako, broskvová a odstín červeného máku), stylovosti a eleganci.
 
Tip: Pokud hledáte vskutku nejlevnější nábytek, zkuste při svém hledání navštívit i nějaký z inzertních serverů a jejich aktuální inzeráty s nabídkou nového i starého nábytku.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Interiér Magazín bydlení Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce