Ubytování v Pardubicích

Důvodů, proč navštívit zrovna Pardubice, je velký počet. Můžete sem přijet za kulturou, za sportem, za přírodou, za inspirací, za památkami nebo kvůli určité události. Ať už ale máte důvod jakýkoliv, vždycky musíte myslet na to, abyste potom společensky unavení měli kde složit hlavu.

Výhodou levného ubytování v Pardubicích je jeho cenová dostupnost, dále rozmanitá lokalizace a také typ. Seženete zde jak ubytování pro rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce nebo například páry toužící mimo jiné i po wellness. Vždy ovšem záleží na tom, co od ubytování, ale také Pardubic očekáváte a jaké jsou vaše cíle. Podle nich především byste se měli rozhodovat o svém ubytování. Důležitou otázkou rovněž zůstává dostupnost nejen do centra, ale i do míst, která vás lákají, dále možnosti ohledně stravy, protože mnoho hotelů jídlo nenabízí nebo je drahé, tudíž je vhodné volit takové ubytování, poblíž kterého se nachází dobrá restaurace.

Ubytování podle příležitosti návštěvy
Pokud vás zajímá historie Pardubic a přijíždíte do toho města perníku kvůli památkám, ubytujte se v blízkosti Zelené brány, historického Pernštýnského náměstí, pardubického zámku a muzea a morového sloupu. To znamená například v hotelu U Zlatého Anděla, hotelu 100 nebo hotelu Mrázek. Výhodou takového ubytování v centru je také dobrý výhled na události odehrávající se na Pernštýnském náměstí, kde například během Vánoc stávají tradiční trhy.

V relativně blízké vzdálenosti od pardubického dostihového závodiště se jistě budou chtít ubytovat ti, jež do Pardubic míří na Velkou pardubickou. Pro ně bude vhodný třeba penzion Parkur, penzion Šenk nebo penzion Letka. Hotel Sport a hotel Labe stojí zase ve velmi dobrém dosahu pardubické Tipsport arény, kde se odehrávají mnohé důležité sportovní události. Okraje Pardubic nabízejí dobrou výchozí pozici pro výlety do okolí. Jistě to poznáte například u hotelu a penzionu Hůrka, nacházejícím se na východě Pardubic, hotelu Trim, ležícím na severu města, či penzionu Fajn na západě.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce