Změnit dodavatele plynu i elektřiny můžete dobrovolně

Věděli jste, že porovnání cen plynu vede k velkým úsporám? Pokud ne, tak věřte, že to není jen klam, ale pravda. Dnešní trh je v tomto ohledu liberalizovaný a Vy máte volbu dodavatele energií. Sami si můžete zvolit, komu budete každý rok platit. O jakou částku ale půjde? Porovnejte si jednotlivé nabídky v on-line kalkulačce a brzy budete moudřejší. Zde najdete jen prověřené a solidní dodavatele, žádné podomní prodejce. Pro každého může být výhodné něco jiného, záleží na kraji, ve kterém bydlíte a také na spotřebě. Průměrně můžete ušetřit až několik tisíc korun.
 


 
Zkuste také porovnání cen elektřiny přes on-line kalkulačku a dozvíte se mnoho zajímavých informací o tom, jak ušetřit nemalé peníze. Vše je zdarma a navíc zcela nezávazné, pokud zjistíte, že stávající cena za elektřinu je pro Vás výhodná, nemusíte vůbec nic měnit. Naopak, ale pokud si myslíte, že platíte zbytečně mnoho, radíme Vám dobře si promyslet, jak budete postupovat dále. Roční úspora může být až 9%, což v přepočtu není zrovna zanedbatelná částka. Tuto změnu už využilo 250 000 domácností, přidejte se k nim i Vy a nebudete litovat.
 
Náš portál usporypenez.cz je Vám stále k dispozici, dozvíte se zde mnoho informací o úsporách, přidáváme stále nové aktuality a novinky. Můžete si zde bezplatně pomocí on-line kalkulačky spočítat, kolik byste platili u konkurence a pomůžeme Vám rozhodnout se, zda je pro Vás výhodné změnit dodavatele. Pomůžeme Vám ušetřit mnoho peněz v každém roce. A to vše zdarma a nezabere Vám to mnoho času, tak neváhejte a porovnávejte jednotlivé nabídky. Využijte možnosti svobodné volby a neplaťte více, než musíte.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Finance, peníze, půjčky

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce